Üretici ile tüketicinin buluşma noktası…

 

Üretici ile tüketicinin buluşma noktası…

Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi 2-5 Kasım 2023 de kapılarını tekrardan açmaya hazırlanıyor. Sergimiz; süs bitkisi üretimi yapan, üretim ve uygulama malzemelerinin satış ve pazarlamasını gerçekleştiren, peyzaj tasarımı, proje ve uygulama hizmeti veren bütün kurum, kuruluş ve şahısların buluşma platformudur.

 İlki 2004 yılında düzenlenen sergi organizasyonu her yıl Ödemiş Süs Bitkileri Üreticileri Birliği tarafından düzenlenmektedir, sektörün ilk toplanma merkezi olup kendinden sonraki sergi, fuar ve organizasyonlara rehberlik etmiş öncü konumdadır.

Yeşil endüstrinin merkezinde Ödemiş Açık Fuar alanında yaklaşık 100 firmanın katılımcı olarak yer aldığı sergimizde iç pazar arayışımızın muhatabı olan tüm yerel yönetimleri, peyzaj mimarlarını, yapı şirketlerini misafir ettiğimiz gibi dış pazardan tüketici profilini sizlerle buluşturma devam ediyoruz.

Siz değerli meslektaşlarımızın taleplerine uygun olarak verimliğe önem veren, modern standartlarda yeniliğe açık bir organizasyon yapmayı kendimize ilke edinmiş olup, kaliteyi tecrübe ve teknolojiyle bütünleştirerek sizlere daha iyi bir hizmet vermek adına biz çalışıyoruz;

SİZ, DÜNYANIN YEŞİLİ İÇİN ÇALIŞANLAR GELİN MİSAFİRİMİZ OLUN…

 

Ödemiş Süs Bitkileri Üreticileri Birliği Başkanı
Muammer ARDICAK